KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804416
nr 1280 4416
Erik Magnusson, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 59x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:51:17
150 kr